De ce Synergizer?

Pentru ca de la infiintarea in anul 2004 si pana astazi am dovedit profesionalism in toate proiectele in care am ales sa ne implicam si o foarte mare stabilitate financiara.

RECENTLY VISITED
Contact
  • Adresa: Str Constantin Disescu nr 13, sector 1, Cod 011087, Bucuresti
  • Phone: 021.22.22.554
  • Email: contact@synergizer.ro
1 post

01. DIRECTOR PR

Echipa tehnica este in cautarea unei voci puternice care sa comunice lumii realizarile noastre (PR)

CERINTE
  • Cunoasterea perfecta a limbii romane
  • Intelegerea mecanismelor moderne de comunicare
  • Experienta dovedita in domeniu
  • Legaturi bune cu presa
  • Chimie buna cu echipa tehnica
BENEFICII
  • Satisfactia implementarii propriilor idei
  • Lucru intr-o echipa stabila
  • Bonus pentru indeplinirea obiectivelor
APLICA ACUM
2 posturi

02. CONSULTANT CRM

DESCRIEREA POSTULUI
  • Intelegerea cerintelor de marketing&vanzari&suport ale clientilor si modelarea lor in solutia CRM;
  • Sustinerea echipei de vanzari prin pregatirea sistemelor de demo;
  • Instalarea si configurarea solutiei CRM pe baza cerintelor specific fiecarui client, in cadrul agreat contractual;
  • CERINTE
    • Orientare catre client
    • Cunostinte generale de vanzari, marketing si suport
    • Competente tehnice de operare si administrare (preponderent in mediu Microsoft)
    • Capacitate de analiza si sinteza
    • Abilitati de relationare si comunicare
    • Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
    • Disponibilitate la deplasari in tara
    • Avantaj: Experienta cu alte sisteme CRM si in special cu CAS CRM.
    • Avantaj: Exerienta de lucru cu baze de date MS SQL
    • Avantaj: Permis de conducere categoria B
    BENEFICII
    • Acces la cursuri in Germania si certificari
    • Dezvoltare profesionala si personala
    • Posibilitatea de a lucra pe proiecte complexe
    • Mediu de lucru placut si dinamic
    • Salariu atractiv
    APLICA ACUM
    1 post

    02. CONSULTANT NAVISION

  • Intelegerea cerintelor de marketing&vanzari&suport ale clientilor si modelarea lor in solutia Microsoft NAV;
  • Instalarea si configurarea solutiei NAV pe baza cerintelor specific fiecarui client, in cadrul agreat contractual;
  • CERINTE
    • Avantaj: Experienta cu alte sisteme ERP si in special cu Microsoft NAV.
    BENEFICII
    • Acces la cursuri si certificari
    APLICA ACUM

    Aplica acum

    10 + 10 =
    Sunt de acord cu prelucrarea datelor personale cu scopul de a primi notificari cu privire la evenimentele, produsele si serviciile Synergizer Business Solutions

    021.22.22.554

    Contacteaza-ne direct